4 Haziran 2019 Salı
GENEL BAŞKAN ATALAY SAKARYALILARLA BAYRAMLAŞTI
TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, 4 Haziran 2019 Salı günü Sakarya’nın Adapazarı ilçesindeki Donatım Park’ta Sakarya Valiliğinin koordine ettiği protokol ve halk bayramlaşması programına katıldı.

Bayramlaşma programına, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Garnizon Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, kaymakamlar, belediye başkanları, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kurum yetkilileri katıldı.

 

Ayrıca Genel Başkan Ergün ATALAY, Sakarya ilinin Adapazarı ve Serdivan İlçe Belediyeleri’nin düzenlediği bayramlaşma programına da katıldı.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 228 229 230 231 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara