12 Mayıs 2020 Salı
DÜNYA HEMŞİRELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
"Herkes için önce can, sonra canan gelirken, sağlık çalışanları için her zaman önce canan gelmiştir."

Hayatı kutsal bir emanet sayarak eşsiz bir fedakârlıkla insanımıza hizmet eden sağlık ailesinin en değerli varlıkları şüphesiz hemşirelerdir.

İnsan denildiğinde, can denildiğinde acılarını, yorgunluklarını ve kırgınlıklarını geride bırakıp derde derman olmak için çırpınmak gerçekten yüce bir ruh gerektirir.  Çalışma ortamlarında onlarca mesleki riski göze alarak çalışan hemşirelerimizi, sağlık çalışanlarımızı, ruhen, bedenen ve sosyal açıdan güçlendirecek adımlar atılmalıdır.

Herkes için önce can, sonra canan gelirken, sağlık çalışanları için her zaman önce canan gelmiştir. Yaşamakta olduğumuz salgın sürecinde, sağlık çalışanlarımızın özverileri ve fedakarlıkları bunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Gecesini gündüzüne katarak özverili bir şekilde çalışan sağlık çalışanlarımıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşirelerimizin, Dünya Hemşireler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyor, kendilerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyoruz.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 246 247 248 249 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara